تبلیغات
همه چیز در مورد تیران - وعده هایی كه محمود احمدی نژاد به مردم تیران داد

تیران شهری با تمدن 6 هزار ساله


Admin Logo
themebox Logo
نویسنده :مدیر وبلاگ
تاریخ:یکشنبه 17 دی 1391-01:02 ق.ظ

وعده هایی كه محمود احمدی نژاد به مردم تیران داد

     شهرستان تیران تا به حال افتخار این را داشته است كه میزبان دو تن از رئیس جمهور های ایران باشد.

هاشمی رفسنجانی اولین رئیس جمهوری بود كه به تیران آمدند و در زمین چمن ورزشگاه تختی سخنرانی كردند.شهرستان شدن تیران هم در زمان ایشان صورت گرفت.

دومین رئیس جمهوری كه به تیران سفر كردند محمود احمدی نژاد بود كه در 7 مرداد سال 86 به تیران سفر كردند و باز شهر تیران در ورزشگاه تختی میزبان رئیس جمهور بود.

سال 86 اواسط دولت نهم احمدی نژاد بود .آن زمانی كه سفرهای استانی ئیس جمهور بسیار پر رونق برگزار می شد.در روزی كه احمدی نژاد به تیران آمد وعده هایی نیز به مردم داد.اكنون در ماه های آخر دولت احمدی نژاد قرار داریم.بد نیست آن وعده ها وطرح ها را دوباره مرور كنیم تا ببینیم چقدر از آن ها عملی شده است

من در اینجا عین سخنرانی احمدی نژاد كه در تیران انجام شد و در مورد برنامه های دولت برای تیران صحبت كردند را می آورم.مشروح سخنان آن روز دكتر احمدی نژاد در جمع مردم تیران در ادامه مطلب آمده است:

*

اما دربارة سازندگی؛ عزیزان اشاره كردند این شهرستان به فضل الهی سرشار از استعدادهای طبیعی و به ویژه استعدادهای برجسته انسانی است. باید دست به دست هم بدهیم كشور و همه جای كشور را و این شهرستان را بسازیم. دولت همان طوری كه اشاره كردند تصمیمات خوبی گرفت، من به بعضی از آنها را اشاره می كنم، ان شاءالله مشروح آن را از اخبار و از زبان مسئولین محلی و استان خواهید شنید.

یكی از مهم ترین تصمیمات دولت سازماندهی منابع برای ایجاد اشتغال و رفع بیكاری جوانان عزیز است. سهم جوانان عزیز این شهرستان از تسهیلات ارزان و زودبازده برای سال جاری بیش از 50 میلیارد تومان خواهد بود كه من امیدوارم آستین همت بالا بزنید و ان شاءالله به سرعت این اعتبار را جذب كنید و با برپایی كارخانجات و مزارع و خدمات

ان شاءالله تیران و كرون عزیز را شایسته مردم این شهرستان بسازید.

موضوع دیگری كه تصویب شد، تعیین سه منطقه نمونه گردشگری مخصوص این شهرستان عزیز بود. موضوع دیگری كه تصویب شد تكمیل تأسیسات زیر بنایی شهركهای صنعتی این شهرستان بود و موضوع دیگر كمك به یكپارچه سازی اراضی و تخصیص دو برابر آب صرفه جویی شده به مردم این شهرستان بود.

موضوع دیگری كه تصویب شد ـ كه نماینده محترم اشاره كردند ـ ما یك مصوبه داشتیم برای مسكن با امتیازات ویژه برای روستاها و برای شهرهایی كه جمعیتشان زیر دوازده هزار نفر است.

در تكمیل فاضلاب شهرهای تیران و كرون، عسگران و رضوان شهر و مجتمع فرهنگی و هنری، كتابخانه، اینها باز بخشهایی است كه از اخبار خواهید شنید.

اجازه بدهید من دو موردی را كه مربوط به جوانان است عرض كنم، مابقی طلبتان از اخبار بشنوید. دولت دیشب بودجه ای را برای تكمیل و تجهیز دانشگاه پیام نور این شهرستان تخصیص داد و همین طور دیشب دولت یك سالن مجهز و پیشرفته ورزشی را برای دخترخانمهای مؤمن و عفیف و ان شاءالله یك سالن را هم برای آقا پسرهای شجاع و غیرتمند تصویب كرد و چون این شهرستان مردمش خیلی خوب اند و سه تا شهر دارند یكی هم برای شهر سوم به تصویب دولت رسید.

در پایان می خواهم از شما به خاطر همه خوبیهایتان، همه خدمتتان و همه بزرگواریهایتان و لطف ویژه ای كه به این فرزند و خادم خودتان داشتید تشكر كنم و از این حضور حماسی كه آمدید به دنیا اعلام كردید كه مردم تیران و كرون، زنده و سرفراز خواهند ماند.

متن كامل سخنرانی دكتر احمدی نژاد در جمع مردم تیران:

بسم الله الرحمن الرحیماللهم‌ عجل‌ لولیك‌ الفرج‌ والعافیة والنصر و اجعلنا من‌ خیر انصاره و اعوانه ‌والمستشهدین‌ بین‌ یدیه‌خدای بزرگ را سپاسگزارم توفیق زیارت چهره های نورانی مردم مؤمن، پر تلاش، شجاع و عالم پرور شهرستان سرافراز تیران و كرون را نصیبم كرد.

مردم این دیار به اصالت، نجابت، سخت كوشی، ایمان وعالم پروری مشهورند. مردم این دیار در طول تاریخ پر بركت خود خدمات ارزشمندی را به جامعه اسلامی و ایران عزیز تقدیم كرده اند، به خصوص در دوره انقلاب اسلامی مجاهدتها و رشادتها و ایثارگریهای این دیار شأن و عظمت مردم این شهرستان را در رتبه بسیار ممتاز و متعالی قرار داده است. این مردم علاوه بر حضور در صحنه های دفاع از شرف و عزت و ارزشهای اسلامی در میدانهای سازندگی و پیشرفت و خدمت به ایران زمین هم به فضل الهی پیشتاز و پیشگام اند. در دامان این مردم انسانهای شایسته و وارسته و خدوم و فداكار برای آرمانهای اسلامی تربیت

شده اند. خیل شهیدان این شهرستان و شهرهای تابعه این شهرستان سند جاویدان افتخار برای مردم این دیار طی عصرها و نسلهاست. مردمی كه در جهات گوناگون بحمدالله موفق بوده اند. در حفظ ایمان، در حفظ اصالتها و نجابتها و تلاش برای ساختن، در تربیت علما، تربیت مجاهدان و شهدا، در هر زمینه ای كه می رویم مردم این شهرستان پیشتاز و پیشگام هستند و همین امروز هم اگر ما بخواهیم خدمات این دیار را بررسی كنیم، فقط یكی از این خدمات كافی است كه تا آخر ملت ایران سپاسگزار و شاكر مردم این دیار باشد و آن هم تربیت عالم زاهد و مجاهدی مانند آیت الله مظاهری است.

سلام خدا بر مردم شریف تیران و كرون. سلام خدا بر بزرگان و علما و مجاهدان این دیار، سلام خدا بر پدران و مادران و اجداد پاك شما كه این طور ایمان را در این خطه ریشه دار كردند. سلام بر اساتید و معلمان و دانشجویان و دانش آموزان عزیز این شهرستان كه همه آنها نافع به حال ملت ایران اند. و سلام خدا بر شهیدان، جانبازان، آزادگان و ایثارگران و بالاخره سلام خدا بر دلهای نورانی جوانان این شهرستان، دختران مؤمن و پاك دامن و عفیف و پسران شجاع، انقلابی و غیرتمند.

در محضر شما دو مطلب را عرض می كنم، سعی می كنم كوتاه باشد كه شما در گرمای آفتاب بیش از این اذیت نشوید. مطلب اول درسی از مكتب پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) خواهد بود.

عنوان درس خطاب به همه بشریت این است. كتاب خدا كتاب مباركی است كه همه مأمور به تبعیت از آن هستند. عزیزان من، خدا برای حمایت بندگان خودش حجتهای فراوانی را قرار داد تا آنها را در گمراهی و جهل غرق نشوند، عقل یك حجت و راهنما از جانب خداست، فطرت بشر كه ندای درونی انسان به سمت حق، كمال، توحید و یگانه پرستی است حجت خداست و نفس و ما سواها فالهمها فجورها و تقواها به نفس بشر راههای شقاوت، بدبختی و راه نجات را نشان دادیم. بدیها و خوبیهای او را نشان دادیم و انه علی نفسه بصیرة هر انسانی به دلیل ندای فطرت بر خودش و درون خودش و موجودیت خودش آگاه است.

عزیزان من، همة این آیات الهی كه می بینید از آسمان و زمین، خورشید و ماه، شب و روز، باران، كوهها و دشتها، رویش طبیعت، حیات و ممات و نفس انسان همه آیات الهی و حجتهای آشكار هستند. حجت دیگر، پیامبران خدا هستند. پیامبران حجت آشكار بر بشریت اند تا راه را به آنها نشان بدهند و حجت دیگر و حجت نهایی كه از جانب خدا به دست پیامبر گرامی اسلام به بشر هدیه شد قرآن كریم است. خداوند در قرآن می فرماید: این قرآن كتاب مباركی است كه آن را بر تو نازل كردیم تا در آیاتش بیندیشید و خردمندان و صاحبدلان از آن پند و عبرت بگیرند، كتاب انزلناه الیك مبارك لیدبروا آیاته و لیتذكر اولوالالباب.

عزیزان من، قرآن كریم هدیه بزرگ الهی به بشریت است. نه به مسلمانها، به همه بشریت. كتاب نور و هدایت است، آئینه تمام نمای خلقت و هستی است. همه حقایق عالم و رموز آفرینش و راه نجات در قرآن است. قرآن اذن نبی اكرم حضرت محمد مصطفی (ص) كتاب تقوا پیشگی است و موهبت بی نظیر الهی به انسانهاست. قرآن موجب ذكر و یادآوری و بیداری است. قرآن هدایت برای متقین است. هركس در هر كجا، با هر لباس و رنگ و نژاد به محض اینكه توجهی به خدا كرد، قرآن برای او هدایت است. قرآن گسترده ترین سفره آفرینش است كه هر كس كنار او بنشیند بهره ها خواهد برد و متناسب با ظرفیت خود استفاده خواهد كرد. قرآن فریادرس انسانها در تاریكیها و ظلمات است كه تلاوتش موجب بهار دلهاست، بیداری چشمها و باز شدن گوش و دل جان است. به همین خاطر است كه هم نگاه كردن به قرآن، هم تلاوت قرآن و هم تدبر در قرآن، همه آنها موجب ثبات و رستگاری انسان است. شفای دل انسانها در قرآن است كه موجب نرم شدن دلها و آرامش روح است.

صادق ترین مونس انسان قرآن كریم است كه كانون علم و معرفت و پاكی و تزكیه است. خدا فرمود: هذا كتاب انزلناه مبارك و فاتبعوه واتقوا لعلكم ترحمون این كتابی است كه نازل كردیم آن را مبارك؛ همه قرآن بركت است برای آفرینش، تبعیت كنید از او (واتقوا) تقوا پیشه كنید تا مورد رحمت الهی قرار بگیرید.

عزیزان من، همه انسانها و همه بشریت برای سعادت و كمال نیازمند قرآن اند و قرآن تنها كتاب هدایت بخش و حیات آفرین است. قرآن قله اوج و وارث همه كتب انبیاء الهی است. به همین دلیل است كه دشمنان بشریت نمی خواهند ملتها با نور قرآن آشنا بشوند، با محتوای قرآن آشنا بشنوند.

ما خدای بزرگ را سپاسگزاریم كه ملت عزیز ایران و مردم شریف تیران و كرون اهل قرآن اند، اهل تلاوت اند، اهل تدبرند و شما شنیدید آن رئیس استعمار پیر قرآن را گذاشت در آن مجلسشان و اشاره كرد و گفت تا زمانی كه این كتاب در بین مسلمانان محترم است و تلاوت می شود و مورد تعقل و تدبر قرار می گیرد ما راهی برای استیلا بر مسلمانان نداریم و تنها راه این است كه مسلمانان را از این كتاب جدا بكنیم.

عزیزان من، علت اصلی دشمنی قدرتهای بزرگ با ملت ایران امروز این است كه ملت ایران حامل پیام قرآنی است. ملت ایران حامل هدایتهای قرآنی برای بشریت است. شما نگاه كنید خدا در قرآن برای مؤمنین و انسانها عزت را قرار داده است و ملت ایران امروز پرچمدار عزت و مدافع عزتها و مبلغ عزت برای بشریت است، خدا انسانها را مأمور به برپایی عدالت كرده است. و ملت ایران امروز پرچمدار عدالت است. خدا در قرآن ما را مكلف به مجاهده و ایستادگی در برابر زورگویان و خودخواهان و ظالمین كرده است و ملت ایران به تبعیت از قرآن كریم و پیامبر عزیز اسلام پرچمدار مبارزه با ظالمان است. امروز از ملت ایران پیام احترام و كرامت انسانها، پیام صلح و برابری و برادری و عدالت، پیام وفاداری و صداقت و پیام دوستی به دنیا منتشر می شود. از زبان و دل عمل ملت ایران رحمت و نسیم رحمت برای بشریت منتشر می شود. آنها از این گرایش و رویكرد ملت ایران عصبانی هستند. نه اینكه ما مثلاً یك موشك دوربرد هزار و پانصد كیلومتری یا دو هزار كیلومتر ساختیم، آنها از این خیلی هراسی ندارند یا اینكه نگران باشند، ما بمب هسته ای بسازیم. آنها انبارهایشان پر از بمبهای نسل سه و چهار و هدایت شونده و كنترل شونده با موشكهای برد پانزده هزار كیلومتر یا بیست هزار كیلومتر است. آنها از این چیزها نمی ترسند. آن چیزی كه می ترسند این پایبندی ملت ایران به ارزشها و اصول قرآنی است و اتفاقاً این است كه آنها را می شكند. در صدر اسلام آن موقع كه پیامبر عزیز اسلام حركت را آغاز كرد نه لشگری داشت، نه شمشیری داشت نه ابزار و تجهیزاتی داشت و نه اصلاً دنبال درگیری بود یك شعار بیشتر نمی داد پیامبر ما فریادش این بود: قولوا لااله الا الله تفلحوا و مشركین و خودخواهان فقط از این كلام پیامبر می ترسیدند، از دعوت به توحید می ترسیدند. از آنها سؤال می كردند كه اینكه چیزی نیست ایشان دعوت می كند به جای بت پرستی، خداپرستی كنند. آنهایی كه هوشیار بودند، آنهایی كه زیرك تر بودند می گفتند شما

نمی فهمید، با همین یك كلام ریشه هستی تمام ظالمان و مستكبران و خودخواهان از صفحه گیتی برچیده خواهد شد. آنها از این نگران اند، آنها نگران این نیستند كه ما سلاح داریم، دروغ می گویند. می ترسند بگویند ضد خداپرستی هستند. می ترسند بگویند مشرك و بت پرست هستند،

می ترسند بگویند ضد پیامبران الهی هستند. می آیند می گویند آقا ما نگرانیم ایرانیان سلاح هسته ای درست كنند. این یك دروغ بزرگ است.

همین طوری كه در صدر اسلام هم پیامبر را ساحر و افسونگر و اینها لقب می دادند. به جای اینكه تبعیت كنند یا استدلال كنند می گفتند آقا اینها یك عده ساحر هستند به این پیامبر القائاتی می كنند و آن هم می گوید، از خودش ساخته است، این ریشه الهی ندارد، نمی آمدند راجع به اصل توحید وارد مباحثه و مناظره بشوند. امروز هم همین است. آنها از اینكه می بینند ملت ایران صداقت و پاكی و صفا و صمیمیت و مكرمتهای اخلاقی را در دنیا منتشر می كند، از این می ترسند.

بگذارید یك صحنه را برای شما بگویم. این نظامیهای انگلیسی كه دستگیر شدند، در طرف ایران همه كاری كه انجام شد احترام به آنها بود. حتی روزی كه قرار شد آزاد شدة پیامبر عزیز اسلام بشوند و به مناسبت میلاد آن عزیز اینها رها بشوند، بروند نزد خانواده های خودشان، با احترام با هدایا اینها به كشورشان تحویل شدند. این یك صحنه ای بود كه در مقابل چشم بشریت اتفاق افتاد. همه دنیا دیدند اینها بیست و هشت سال است كه ملت ما را خشن، تندخو، بی ادب ـ همان چیزهایی كه خودشان هستند ـ معرفی می كردند. اما یك دفعه یك صحنه اتفاق افتاد، همه دنیا دیدند عجب این ملت ایران با عظمت است، كریم است و دارای خلق عظیم است. بلافاصله بعد از چند ساعتی صحنه ای آن طرف اتفاق افتاد، اینها را گرفتند و تحت الحفظ و با تندخویی و بیست و چهار ساعته در قرنطیه نظامی و تحت استنطاق و فشار، بعدش یك مشت كاغذ دادند دستشان گفتند بنشین پشت دوربینها و از روی آن بخوان كه بلد هم نبودند كه بخوانند. به شما عرض كنم؛ این را من از روی اطلاع به شما می گویم. سران آن طرف دهها برابر آنكه از دستگیری اینها ناراحت شدند و عصبانی شدند از نحوه برخورد ملت ایران با اینها عصبانی شدند. آنها دوست داشتند كه ما اینها را تحت فشار بگذاریم مثل خودشان. در اروپا زندانهای مخفی درست می كنند، در آن كشوری كه خودش هنوز اختیار مدیریت و امنیت خودشان را از جنگ دوم جهانی به بعد ندارند. آنها راجع به حقوق بشر در ایران اعلامیه می دهند. زندان مخفی در كشورشان است، خبر ندارند. شكنجه می كنند، خبر ندارند، آدمها را به جرم اظهار نظر زندانی می كنند اینها خیلی از این كه دیدند كرامت ملت ایران جلوه گر شد عصبانی شدند و آثارش را هم دیدند. آنها از این ناراحت اند. اینكه جلوی فعالیتهای هسته ای ما می ایستند برای اینكه می دانند ملت ایران وقتی این انرژی را به دست بیاورد كه آورده است در خدمت صلاح ملتها، رفاه ملتها، كرامت انسانها و صلح و امنیت جهانی از آن استفاده می كند و این باعث رسوایی، افشا و بی آبرویی آنها خواهد شد. آنها از این عصبانی هستند، اما باید بدانند حالا كه این را بهانه كرده اند، ملت ایران صد برابر گذشته پای این حرف و پای این انرژی ایستاده است. من می خواهم به آنها بگویم این ملت هوشیار دست شما را خوانده است، شما چیزی پس پرده جلوی ملت ایران ندارید، این هم به لطف هدایتهای الهی و قرآنی است، به لطف عشق این ملت به خط ولایت و ائمه طاهرین و وجود نازنین حضرت محمد مصطفی (ص) است. شما هرچقدر دست و پا بزنید این ملت راه خودش را با قدرت ادامه خواهد داد و لحظه ای در این مسیر نورانی به خودش تردید راه نخواهد داد.

آنها می دانند باز هم باید بدانند، بدانید دارند دست و پاهای آخر را

می زنند. اگر خشم آلودترین چهره را به خودشان بگیرند بدانند كه ملت ایران واهمه ای ندارد. این فیلمها برای ملت ایران دیگر تكراری است. ملت ایران روزی كه تصمیم به تبعیت از امام عزیز گرفت همة این جاها را خواند و پای همه اینها ایستاد و رمز عظمت ملت ایران هم ایستادگی پای همین ارزشهاست.

اما دربارة سازندگی؛ عزیزان اشاره كردند این شهرستان به فضل الهی سرشار از استعدادهای طبیعی و به ویژه استعدادهای برجسته انسانی است. باید دست به دست هم بدهیم كشور و همه جای كشور را و این شهرستان را بسازیم. دولت همان طوری كه اشاره كردند تصمیمات خوبی گرفت، من به بعضی از آنها را اشاره می كنم، ان شاءالله مشروح آن را از اخبار و از زبان مسئولین محلی و استان خواهید شنید.

یكی از مهم ترین تصمیمات دولت سازماندهی منابع برای ایجاد اشتغال و رفع بیكاری جوانان عزیز است. سهم جوانان عزیز این شهرستان از تسهیلات ارزان و زودبازده برای سال جاری بیش از 50 میلیارد تومان خواهد بود كه من امیدوارم آستین همت بالا بزنید و ان شاءالله به سرعت این اعتبار را جذب كنید و با برپایی كارخانجات و مزارع و خدمات

ان شاءالله تیران و كرون عزیز را شایسته مردم این شهرستان بسازید.

موضوع دیگری كه تصویب شد، تعیین سه منطقه نمونه گردشگری مخصوص این شهرستان عزیز بود. موضوع دیگری كه تصویب شد تكمیل تأسیسات زیر بنایی شهركهای صنعتی این شهرستان بود و موضوع دیگر كمك به یكپارچه سازی اراضی و تخصیص دو برابر آب صرفه جویی شده به مردم این شهرستان بود.

موضوع دیگری كه تصویب شد ـ كه نماینده محترم اشاره كردند ـ ما یك مصوبه داشتیم برای مسكن با امتیازات ویژه برای روستاها و برای شهرهایی كه جمعیتشان زیر دوازده هزار نفر است.

در تكمیل فاضلاب شهرهای تیران و كرون، عسگران و رضوان شهر و مجتمع فرهنگی و هنری، كتابخانه، اینها باز بخشهایی است كه از اخبار خواهید شنید.

اجازه بدهید من دو موردی را كه مربوط به جوانان است عرض كنم، مابقی طلبتان از اخبار بشنوید. دولت دیشب بودجه ای را برای تكمیل و تجهیز دانشگاه پیام نور این شهرستان تخصیص داد و همین طور دیشب دولت یك سالن مجهز و پیشرفته ورزشی را برای دخترخانمهای مؤمن و عفیف و ان شاءالله یك سالن را هم برای آقا پسرهای شجاع و غیرتمند تصویب كرد و چون این شهرستان مردمش خیلی خوب اند و سه تا شهر دارند یكی هم برای شهر سوم به تصویب دولت رسید.

در پایان می خواهم از شما به خاطر همه خوبیهایتان، همه خدمتتان و همه بزرگواریهایتان و لطف ویژه ای كه به این فرزند و خادم خودتان داشتید تشكر كنم و از این حضور حماسی كه آمدید به دنیا اعلام كردید كه مردم تیران و كرون، زنده و سرفراز خواهند ماند.

ای خدای عزیز و مقتدر، روز به روز بر عزت این مردم بیفزا!

آنها را بر بام عزت جهان بنشان!

جوانان خوب ما را حفظ كن. آنها را به قله های پیشرفت علم و عمل صالح برسان!

موانع پیشرفت آنها را برطرف كن!

همه آرزوهای خوب آنها را برآورده ساز!

دلهای ما را متحدتر كن!

دشمنان ملت ما را منكوب كن!

لطفت را بر این ملت مستدام بدار!

ای خدای كریم رحیم باران رحمتت را بر این مردم مؤمن صمیمی و پاك ببار!عزیز و سربلند و پیروز باشید


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


مهران
یکشنبه 12 خرداد 1392 08:32 ق.ظ
سلام
تا اونجایی که من یادم میاد، زمین چمن و ورزشگاهی وجود نداشت و آقای رفسنجانی تو یه زمین فوتبال خاکی از هلی کوپتر پیاده شد و در جمع مردم، خبر شهرستان شدن تیران را اعلام کرد !!!
ci.ali
دوشنبه 25 دی 1391 01:42 ب.ظ
سلام آقای دادخواه
شما فکر میکنید اگه آقای دادخواه میومد رای میاورد.نه نمیاورد
وحتی کمتر از آقای فدایی میاورد.

امینی
دوشنبه 25 دی 1391 01:40 ب.ظ
اگه حرف حق باشه آره.
یکشنبه 24 دی 1391 05:00 ب.ظ
این 50 میلیارد چی طو شد راسی؟حالا مثلا من یه طرح داشته باشم به من وام میدن؟؟؟واقعا كه.این وامام برا نور چشمی هاست
یکشنبه 24 دی 1391 04:56 ب.ظ
همه حرف خوب میزنن اما كی خوبه این وسط؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکشنبه 24 دی 1391 04:53 ب.ظ
حرف حق تلخه...
امام علی (ع):حق را گو گرچه تلخ باشد.
دادخواه تیرانی
شنبه 23 دی 1391 10:20 ب.ظ
علی آقا سلام

همه چیز را نمیشه توی اینترنت منتشر کرد. بعد هم حرف حرف می آورد. اگر مایلید به صورت خصوصی شماره تماس خود را در همین وبلاگ بکذارید تا با حضور مدیر وبلاگ در تیران یک وقتی در خدمتتان باشم.
جمعه 22 دی 1391 02:18 ب.ظ
تو نمخواد دنبال مردان بی ادعا باشی.
فقط بدون اگه ناحق حرف زدی باید جواب بدی.
جمعه 22 دی 1391 11:29 ق.ظ
تا صد سال دیگم بشینید حرص بخورید زور دس یه عده هست كه خودشونو مومن وبقیه رو كافر میدونن..!تا میخوای انتقاد كنی میگن به امام فحش دادی؟؟؟؟؟!بله مصیبت مملكت ما اینه.هر بی بته ای با گذاشتن یه ریش و یه نماز جمعه سوری به اهدافش میرسه.باید گریه كرد به حال جامعه ای كه به این وضع در اومده.

كجایند مردان بی ادعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پنجشنبه 21 دی 1391 07:56 ق.ظ
سلام آقای دادخواه
کرم اینکار گرفته ما را.
به چه دلیل میگید یه عده نگذاشتند آقای دادخواه واردصحنه بشه؟
منم که از کلمه اطلاعات استفاده میکنم منظورم از مهم بودن مسئله انتخابات است.
کشکی نیست که بخواد یکی مانع بشه.
ci.ali
پنجشنبه 21 دی 1391 07:52 ق.ظ
باعرض سلام
یه پست جدید بزارید
هر کی هستم به خودم مربوطه
چهارشنبه 20 دی 1391 10:39 ب.ظ
واییییییییییییییییییییییییییییییییییی جقدر چرتو پرت میگید سرم رفت این حرفا نه نون میشه نه اب بچسبید به درس وزندگی وکارتون این مزخرفاتو هم تحمیل این جماعت ندید ما دلمون از این همه حرفا پر هست وبرامون دیگه عادی شده نه فدایی نه هیچ کس دیگه به درد مردم نمیخورند ما خودمون باید گلیم خودمونو از اب بیرون بکشیم درضمن این مدیر وبلاگ چیز دیگه ای نداشت که برداشته این مزخرفاتو گذاشته حالم بهم خورد از این مدیریت
پاسخ مدیر وبلاگ : ولی در عوض ما از اینكه نظر دادید بسیار مسرور و مشعوف شدیم.
دادخواه تیرانی
چهارشنبه 20 دی 1391 07:00 ب.ظ
علی آقا
سلام

قبلا هم گفتم که من مشکلی با شما و نظرات شخصیتان ندارم وهرکسی آزاد است که نظر خود را آزادانه حتی اگر دیگران فکر کنند غلط است بیان کند. و شما هم بدون اینکه از نردیک بشناسمتان برایم محترم هستید.

نظر قبلی را هم قبل از دیدن نظر اخیر شما مبنی بر خاتمه موضوع فرستادم. چون صفحه خیلی قبلتر بازبود.

خوب مشکلات روزمره و گرانی و این ماجراها هم که همه گرفتارش هستند.
دادخواه تیرانی
چهارشنبه 20 دی 1391 06:52 ب.ظ
برادر علی گرامی

سلام
بنده اطلاعی ندارم که شما در باره چه کسی سخن میگویید ولی
1- ابولهب (که تبت یدا ابولهب) فامیل دور که نه بلکه فامیل نزدیک پیامبر گرامی (ص) بود. تازه اگر من گفتم شما متولد سمرقندید مردم باید باور کنند؟

2- در مورد احراز یا عدم احراز هویت یا هر عبارت دیگری هم خود من شخصا هروقت عبارتی را فردی ذکر می‌کند یا خوب می‌فهم که چه می‌گوید یا اگر مبهم بود از او توضیح می‌خواهم. حالا شما هم اگر هنوز هم با آن فامیل دور ایشان ارتباط دارید سوال سطر آخر دونظر پایین تر را بپرسید.

3- این شما بودید که از اطلاعات صحبت کردید. وگرنه بنده که ذکر نکردم دسترسی به پرونده دارم. فقط گفتم که شما کاملا در جریان امور نیستید.

4- همچنین شما سوال دونظر پایین تر را پاسخ ندادید که به فرض اینکه فردی متولد خارج از کشور باشد. طبق کدام ماده قانونی یا کدام آیین نامه حق انتخاب شدن برای نمایندگی مجلس را ندارد. طبق نص سایت رسمی آقای لاریجانی "دكتر علی لاریجانی متولد 1336 در نجف اشرف فرزند حوزه و مرجعیت است"
http://www.larijani.ir/About.aspx?ID=1

در نهایت بگذارید این را هم به مطالب قبلیم اضافه کنم که یکی از آفات تیران هم همین شنیده‌ام و می‌گویندهاست. و با همین حربه است که عده‌ای انگشت شمار بسیاری از برنامه‌هایشان را پیش می‌برند و بعدا برای شما و دیگران این سوال پیش می‌آید که چرا شهر تیران و شهرستان تیران و کرون آن طور که شایسته است پیشرفت نداشته است و حتی در مواردی که شهرستان همسایه هیچ دخالتی یا حد اقل دخالت موثری هم ندشته متهم می‌شود.
ci.ali
چهارشنبه 20 دی 1391 06:28 ب.ظ
سلام
آقای دادخواه بی زحمت دیگه نظر نزارید خسته شدم از بس جواب دادم حالا شما را نمیدونم
حالا یا گذاشتند یا نزاشتند ایشون بیاد توی صحنه
هرچی هم فکر میکنم میبینم خیلی خرم
دارم اینترنت برای هیچی صرف میکنم.
الان گوشت کیلو30تومنه .گوشت شکار50
پس فقط میدونم باید برم یک کیلو گوشت یا بخرم یا بزنم هرکیم هرغلطی میخواد بکنه.
بای
ci.ali
چهارشنبه 20 دی 1391 06:00 ب.ظ
سلام

من اینو از یه فامیل دورشون شنیدم که ایشون متولد اونجا هستند به نظرم میاد که توی سایتشونم نوشتند- همچنین اینم که گفتم احراز هویت نشدند را از فامیلشون شنیدم حالا اگه واژه من اشتباه بوده شرمنده.

من به پرونده دسترسی ندارم اما شما شاید دارید که میگید یه عده نمیزارند.
در ثانی هر علتی هم داشته باشه توی انتخابات به نظرمن غیرممکنه که کسی بخواد سنگ بندازه.
دادخواه تیرانی
چهارشنبه 20 دی 1391 05:38 ب.ظ
علی آقا بازهم سلام

یک سوال:
شما مگه به پرونده های اطلاعات هم دسترسی دارید که بدونید مثلا یک کاری، کار کی بوده؟
چهارشنبه 20 دی 1391 01:33 ب.ظ
"آقای دادخواه متولد کویت هستند واحراز هویت نشدند."

دو ادعا كردید:
1- متولد كویت
2- عدم احراز هویت

اثبات شما در باره ادعای بالا چیه؟
اولا به فرض كه حرف شما راست باشه و متولد كویت باشه. طبق كدام ماده قانون فردی كه متولد خارج از ایران باشد حق ندارد كاندید شود؟ اگر این طور باشد كه اصلا ثبت نامش نمی كنند.
ثانیا منظور شما از "عدم احراز هویت" چیست؟ یعنی آن فردی كه ثبت نام كرده بود خودش را به جای یك دادخواه دیگر جا زده بود؟
ci.ali
سه شنبه 19 دی 1391 11:24 ق.ظ
باعرض سلام
اصلا حواسم به آقای دادخواه نبود
توی تیرون ما همیشه کارها را چندنفر میکنند وبعد کلاس و ادعاشو بقیه میبرند
توی تیرون ما همیشه یه تعدادی دنبال یه کاری هستند برای شهر اما یه عده دیگه میرند خراب کاری میکنند وپای اونا نوشته میشه.
خدا به آدم فکر داده :مگه میخوایم رییس
یه اداره را تعیین کنند که عده ای موافق ومخالف باشند.نماینده مجلس واقعا اینقدر مسخره بازیه که بخواند یه عده بخواند علیه اون کاری کنند ونزارند واردصحنه بشه.اینقدر اطلاعات قویه که خودش میدونه چیکار میکنه.
آقای دادخواه متولد کویت هستند واحراز هویت نشدند.
نکته مهم :کسانی که این حرف را زدند که یه عده نزاشتند آقای دادخواه وارد صحنه بشه میدونی براچی این حرف را بین مردم انداختند برا اینکه خودشون را برای شورای شهر سال دیگه بالا ببرند و دیگران را خراب کنند.
اما نمیدونند که گند از خودشونه.
اما ای دریغا از مردم شهرمون که هرچی شخص هیچی نگه و هیچ کاری توی شهر نکرده باشه میگند این خیلی عالیه اما هرکی توی شهر کار کرد میگند فضوله.
بدونید اگه خدمتی هم توی شهر میشه از همین یه عده است من با یکیشون رابطه دارم از پولش وماشینش و....میزاره ودوست داره فعالیت بکنه.
اینم که میگید در جریان نیستم بودم
شاید بیشتر از شما.
شرمنده اگه بی احترامی وپرحرفی کردم
دادخواه تیرانی
سه شنبه 19 دی 1391 12:38 ق.ظ
علی آقا ضمن سلام دوباره اولا متذکر بشم که در این موضوع من مشکل شخصی با شما ندارم و فقط در باره موضوعی که برای منطقه اهمیت دارد صحبت می کنیم. ثانیا همانطور که قبلا گفتم فکر کنم شما در جریان کامل وضعیت انتخابات سال گذشته نیستید.

متاسفم که در وضعیت فعلی بیشتر از این نمیشه توضیح بدهم.
ci.ali
دوشنبه 18 دی 1391 10:20 ب.ظ
شرمنده نمیخواستم نظراتم مثل هم بیاد مشکل ازسیستمم بود
پاسخ مدیر وبلاگ : باید خدمت جناب علی آقا عرض كنم كه منظور آقای دادخواه ،از كاندید دیگر به جز آقای فدایی،حضور دكتر علی اكبر دادخواه در انتخابات بود كه به دلیل مشكلاتی كه برای ایشون در هنگام نام نویسی پدید آوردند امكان حضور برای دكتر دادخواه فراهم نشد.
ci.ali
دوشنبه 18 دی 1391 10:19 ب.ظ
سلام
ببین آقای دادخواه
اینکه آقای فدایی به عنوان اولین تیرانی درمجلس ثبت نام کرد واقعا ایول داره وباید گفت خیلی ....داره واقعا جای تحسین داره واین کارایشون سبب میشه تا افراد دیگه هم در دوره های دیگه ثبت نام کنند.ایشون تنها فردتیرانی(تیرونی)بودند.دوره قبل صائبی ثبت نام کرده بود که تیرونی نبود والان هم ابوترابی که که اصلیتشون عزیزآبادیه.ومدتی درنجف آباد زندگی میکردند.
دیگر هیچ شخصی از کل منطقه تیران وکرون نبود.
نکته دیگه اینکه مهم نیست مال کجا باشه.اما نمایندگانی که داشتیم اینطورنشون دادند که باید مال منطقه خودمون باشند که کاری انجام بدند وگرنه چه مشکلی داره یه نجف آبادی بشه اما با روابطی که بین تیرون ونجف آباده آدمش کم گیر میاد.
ابوترابی حسنش این بود که رای تیرون و نجف آباد وکرون و....داشت.
کسانی هم که توی تیرون از ایشون حمایت نکردند بهشون گوش زد کرده بودند اما زیر بارنرفتند.
حتی امام جمعه به ایشون گفته بودند که نزارید رای ها خورد بشه اما گوش به حرف ندادند.
همیشه با فکر حرفی را باید زد
ci.ali
دوشنبه 18 دی 1391 10:18 ب.ظ
سلام
ببین آقای دادخواه
اینکه آقای فدایی به عنوان اولین تیرانی درمجلس ثبت نام کرد واقعا ایول داره وباید گفت خیلی ....داره واقعا جای تحسین داره واین کارایشون سبب میشه تا افراد دیگه هم در دوره های دیگه ثبت نام کنند.ایشون تنها فردتیرانی(تیرونی)بودند.دوره قبل صائبی ثبت نام کرده بود که تیرونی نبود والان هم ابوترابی که که اصلیتشون عزیزآبادیه.ومدتی درنجف آباد زندگی میکردند.
دیگر هیچ شخصی از کل منطقه تیران وکرون نبود.
نکته دیگه اینکه مهم نیست مال کجا باشه.اما نمایندگانی که داشتیم اینطورنشون دادند که باید مال منطقه خودمون باشند که کاری انجام بدند وگرنه چه مشکلی داره یه نجف آبادی بشه اما با روابطی که بین تیرون ونجف آباده آدمش کم گیر میاد.
ابوترابی حسنش این بود که رای تیرون و نجف آباد وکرون و....داشت.
کسانی هم که توی تیرون از ایشون حمایت نکردند بهشون گوش زد کرده بودند اما زیر بارنرفتند.
حتی امام جمعه به ایشون گفته بودند که نزارید رای ها خورد بشه اما گوش به حرف ندادند.
همیشه با فکر حرفی را باید زد
ci.ali
دوشنبه 18 دی 1391 10:18 ب.ظ
سلام
ببین آقای دادخواه
اینکه آقای فدایی به عنوان اولین تیرانی درمجلس ثبت نام کرد واقعا ایول داره وباید گفت خیلی ....داره واقعا جای تحسین داره واین کارایشون سبب میشه تا افراد دیگه هم در دوره های دیگه ثبت نام کنند.ایشون تنها فردتیرانی(تیرونی)بودند.دوره قبل صائبی ثبت نام کرده بود که تیرونی نبود والان هم ابوترابی که که اصلیتشون عزیزآبادیه.ومدتی درنجف آباد زندگی میکردند.
دیگر هیچ شخصی از کل منطقه تیران وکرون نبود.
نکته دیگه اینکه مهم نیست مال کجا باشه.اما نمایندگانی که داشتیم اینطورنشون دادند که باید مال منطقه خودمون باشند که کاری انجام بدند وگرنه چه مشکلی داره یه نجف آبادی بشه اما با روابطی که بین تیرون ونجف آباده آدمش کم گیر میاد.
ابوترابی حسنش این بود که رای تیرون و نجف آباد وکرون و....داشت.
کسانی هم که توی تیرون از ایشون حمایت نکردند بهشون گوش زد کرده بودند اما زیر بارنرفتند.
حتی امام جمعه به ایشون گفته بودند که نزارید رای ها خورد بشه اما گوش به حرف ندادند.
همیشه با فکر حرفی را باید زد
دادخواه تیرانی
دوشنبه 18 دی 1391 02:48 ب.ظ
جناب علی آقا
1- آقای فدایی تنها تیرانی نبود که به میدان آمده بود. احتمالا شما در جریان کامل وضعیت انتخابات سال گذشته نیستید.

2- همون آقای فدایی هم دلیل اینکه رفته بود در اصفهان ثبت نام کرده بود و بعد آمده بود تیران هم یک دلیلش همین مسائلی است که گفتم. والبته با این صحبت شما که ایشان بدون حساب و کتاب به وضعیت خودش مطمئن بود موافقم.

3- بنا نیست کسی زیر بار کسی برود. همین دیدگاه است که مشکل ساز است. اگر تیرانیها می‌خواهند پیشرفت کنند باید بعضی از افراد این شهر که متاسفانه رفتاشان پای کل شهر هم نوشته می‌شود به این نکته توجه داشته باشند که ما همه با هم می‌توانیم پیشرفت کنیم نه اینکه خود را بالاتر از مثلا مردم کرون یا دیگران بدانیم.

4- این طور نیست که یک تیرانی به هیچ وجه نتواند با همین ترکیب حوزه انتخابیه تیران و نجف آباد رای بیاورد. در حال حاضر هم آن تعصبات منطقه ای قبلی به قوت سابق خود نیست و مردم کل منطقه متوجه شده اند که مصلحتشان در این است که نگذارند عده ای با تعصبات منطقه‌ای سر آنها را کلاه بگذارند. البته اگر عده ای از افراد شهر خودمان بگذارند!
ci.ali
یکشنبه 17 دی 1391 01:00 ب.ظ
اگه منظورتون آقای فدایی هست تقصیرخودشون بود
ایشون میگفت که من رای مهردشت و شهرهای بالای نجف آباد را دارم اما نداشتند.
در ثانی تیرون چقدر رای داره که بگیم میتونستند رای بیارند.کرون هم زیر بارما نمیرند. یه یزدانشهر نجف آباد 85هزار جمعیت داره یعنی بیش از 15هزار از کل شهرستان ما جمعیت داره.
دادخواه تیرانی
یکشنبه 17 دی 1391 12:49 ب.ظ
بزرگترین مانع پیشرفت شهرستان تیران و کرون عده ای در داخل خود شهر تیران هستند. هروقت که کسی خواست در این شهر کاری کند همین عده چماق شدند و بر سر آن بنده خدا فرود آمدند. نمونه اش را در انتخابات مجلس سال قبل دیدید!
ci.ali
یکشنبه 17 دی 1391 09:43 ق.ظ
ای داد بیداد
از دست آن آبادی بالا
که مانع هرپیشرفت تیران هستند
اگه تا حالا بیمارستان ساخته نشده باید گفت: مانع اصلی همان آبادی بالاست (نج پاد)

البته بی عرضگی خودمان فراموش نشه.فقط ادعا داریم.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر